ВГО «СІНЕМА», дійсного члена Асоціації «АРМА-Україна» прийнято до міжнародної конфедерації товариств авторів і композиторів СІЗАК (CISAC)

06 червня 2013 року на засіданні Генеральної Асамблеї міжнародної конфедерації товариств авторів і композиторів СІЗАК (CISAC) прийнято рішення про вступ до неї Всеукраїнської громадської організації «СІНЕМА», що представляє українських авторів аудіовізуальної сфери, зокрема, режисерів, сценаристів, художників-постановників, операторів, авторів музичних творів.

Вказане рішення дає можливість представляти в Україні інтереси 229 авторських товариств з 121 країн світу, що об’єднали інтереси більше ніж 2,5 млн. авторів аудіовізуальних та музичних творів.

Оскільки ВГО «СІНЕМА» на сьогоднішній час являється дійсним членом Асоціації з управління аудіовізуальними правами «АРМА-Україна», «АРМА-Україна» стала єдиною організацією в Україні, яка об’єднала авторів, продюсерів та інших правовласників (суб’єктів авторських прав) аудіовізуальної сфери (сфери кінематографії).

Вказане дає можливість Асоціації «АРМА-Україна» представляти та захищати інтереси найбільшої категорії закордонних правовласників та авторів аудіовізуальної сфери, які передали в управління або входять до складу двох найпотужніших міжнародних організацій – GESAC (Париж, Франція) та AGICOA (Женева, Швейцарія).